💏 Ankara içi ve çevresi bayanlar

👶 🎗Ankara Arkadaşlık3 Ocak 2019✉ 1Selamlar kendimi tanitmadan önce açık ve net olarak söylüyorum ben buraya iyiniyetli dürüstçe msjımı burakiyorum dürüst ve efendi bir kisiyimdir burayada ciddi ve ileri dönük evlilik niyetinde olduğum için msj burakiyorum.
Ben Ankaradan Salih 39 yaşında bekar daha önce evlilik yapmamış bir kişiyim ANKARADA ailemle beraber kalıyorum 180 boy 70 kilo kumral bir kişiyim kurumsal bir Holding de Güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum.
Ankara içi ve yakın çevresi gerçekten niyeti ciddi evlilik düşünen dürüst efendi yalan konuşmayan insan evladı medeni anlayışlı yalansiz çıkarsiz bekar bir bayan arkadaşla Tanışmak istiyorum.
Cep numaram 05** *** ** 39

Ankara içi ve çevresi bayanlar


💏 Online Üye Profilleri


Arkadaşlık Mesajları

  1. Avatar jessy dedi ki:

    Merhaba
    Ben Jessy adına göre, doğada paylaşan ve seven çok iyi görünümlü bir kız, aynı zamanda hayata ve dürüstlüğe adanmış nazik bir insanım. Sizinle güçlü bir ilişki kurmayı çok istiyorum, çünkü profilinizi gördüğümde senden hoşlandım. Lütfen beni posta adresime yaz Sizden haber almaktan çok mutlu olacağım ve benden daha fazla şey anlatacağım ve karşılığında mailinizi aldığımda resmimi paylaşacağım. teşekkürler, senden sevgi ile haber bekliyorum.

Kendinizi Tanıtıcak Mesajı Yazın

Not: E-mail adresiniz ve Telefon numaranız herkes tarafından görülebilir.