💏 Ciddi sadık bir erkek arkadaş arıyorumGüvenebileceğim ciddi sadık bir erkek arkadaş arıyorum

Adım edanur neşeli etrafında sevilen 25 yaşında genç bekar kızım. uşakta yaşamaktayım benim gibi neşeli gülmeyi beceren etrafına ışık saçan beni üzgünken güldüren bir erkek arkadaşım olsun. Benimle beraber aynı kişilikleri taşıyan yaşıma uygun dürüst iyi efendi erkeklerden ilanıma mesajlar bekliyorum. Lütfen ciddi olanlar e-mail iletişim bilgileri yazarsanız size dönüş yapacağım.

Ciddi sadık bir erkek arkadaş arıyorum

Edanur’a mesaj göndermek için; TIKLA


💏 Online Üye Profilleri


Arkadaşlık Mesajları

 1. Avatar Fikret dedi ki:

  Mrb ben fikret 05375589178

 2. Avatar Muammer dedi ki:

  Merhaba ben erzurum dan muammer senin le tanışmak istiyorum

 3. Avatar mert dedi ki:

  selam mert ben yasım 29 tanısaılır mıyız msj atarsan sevınırım 05549627739

 4. Avatar İbrahim dedi ki:

  Merhabalar … EDANUR
  ben uşak tan İbrahim 31 yaşındayım çalışan birisiyim 1,70 boyunda 67 kilodayım esmerim.. ciddi anlamda dürüst samimi birisini artık istiyorum sevilmek ve sevmek isteyen bir arkadaşlık istiyorum artık yalnızlık tan bunaldım sıkıldım artık yeter dedim sadece sağlam bir aşk istiyorum hemde çok sevmek ….. konuşalım sadece bu şansı ve kaderi zorlayalım .. AŞIK OLMAK HERKEZİN HAKKI ….
  0555 163 64 58…
  Ararsan çok sevinirim…

 5. Avatar Abdullah Türkmen dedi ki:

  Merhabalar en Abdullah Türkmen İstanbul’da yaşıyorum 176 boyundayım 70 kilo dayım 23 yaşındayım sizi u mutlu edebilmek için elimden ne geliyorsa yapacağım bekarım urada hiç kimsem yok 5 senedir İstanbul’da yaşıyorum Ben de bir kız arkadaş arıyordum sizin gibi elimden geldiği kadar sizi mutlu etmeye çalışacağım05359452761 Benim için sorun yok Gelirim nereye isterseniz

Kendinizi Tanıtıcak Mesajı Yazın

Not: E-mail adresiniz ve Telefon numaranız herkes tarafından görülebilir.