İlan Kaldırİlan Kaldır

İlanımı Kaldırmak İstiyorum

Sitemizde bulunan arkadaşlık ilanınızı kaldırmak için lütfen aşağıdaki belirtilen arkadaşlık ilanı kaldırma formunu doldurup bizlere gönderebilirsiniz. İlanınız ve kaldırma başvurunuz 24 saat içerisinde incelenerek en kısa sürede yayından hemen kaldırılacaktır.

İlan kaldırmak için ilanı verirken kullandığınız mail adresi ve telefonu mutlaka belirtmelisiniz. Doğru mail adresi veya telefon bilgisi olmayan ilanlar sahte başvuruları önlemek için kaldırılmayacaktır.

Arkadaş ilanları sitemizde güvenilirlik her zaman ön plandadır. Arkadaşlık ilanınızın kaldırılması en geç 24 saat içerisinde değerlendirilir ve yayından kaldırılır. İlan kaldırma başvurusu yapılmayan ilanlar sitemizde yayınlanmaya devam edecektir.

Web sitemiz kullanıcıların genel gizlilik kurallarına uygun olarak hizmet vermektedir. Kaldırılmasını istediğiniz içerik için “İlanımı Kaldırmak İstiyorum” ilkesini sitemiz kabul etmiştir.

Buraya dikkat; İlan kaldırma işleminde sadece vermiş olduğunuz cep telefon numarası, mail adresi ve diğer iletişim bilgileriniz silinir. Adınız, yaşınız yaşadığınız yer ve yazdığınız mesaj silinmeyecektir. Bize gerekli bilgileri gönderin bizde ilanınızı bir an önce kaldıralım.

İLAN KALDIRMA TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Bay Bayan Üye Profilleri


Arkadaşlık Mesajları

 1. Avatar yusuf dedi ki:

  Merhaba ben yusuf nolu ilanımı kaldırmak istiyorum saygılar 05** *** ** 87

 2. Avatar Zeki dedi ki:

  Merhaba ben zeki 05** *** ** 15 nolu ilanımı kaldırmak istiyorum ve yeni bir ilan eklemek istiyorum ilginize teşekkür eder en kısa sürede bir bilgi verirseniz sevinirim saygılar

  • Avatar Arkadaşlık İlanları dedi ki:

   Zeki bey ilan içerisinde bulunan sizi tanıtacak iletişim bilgileriniz kaldırılmış olup aynı yazı ile tekrar ilan vermeniz mümkün değildir. Teşekkürler.

 3. Avatar Mustafa dedi ki:

  Slm ben Mustafa 05** *** ** 64 numaranın bulunduğu ilanı kaldırmak istiyorum teşkrler.

  • Avatar Arkadaşlık İlanları dedi ki:

   Mustafa kardeşim yorum içerisinden iletişim bilgileriniz silinmiştir. Teşekkür ederiz ve her zaman bekleriz.

 4. Avatar Erkan dedi ki:

  Selamlar bu isimle ve bu elektronik postayla atılan ilanimi kaldirirmisiniz kaldırınca bana cvp atarmisiniz ardından tekrar ilan vericem kolay gelsin

  • Avatar Arkadaşlık İlanları dedi ki:

   Erkan; kardeş ilan içerisinde bulunan tel numarasını yazarsanız ilanınızı hemen bulabiliriz.

 5. Avatar uğur dedi ki:

  Slm kızlar tanışmak beraber olmak isteyen bayan arkadaşlardan msj bekleyeceğim 0 542 620 17 54

Kendinizi Tanıtıcak Mesajı Yazın

Not: E-mail adresiniz ve Telefon numaranız herkes tarafından görülebilir.