İlan Kaldır

İlan Kaldır

İlanımı Kaldırmak İstiyorum

Sitemizde bulunan arkadaşlık ilanınızı kaldırmak için lütfen aşağıdaki belirtilen arkadaşlık ilanı kaldırma formunu doldurup bizlere gönderebilirsiniz. İlanınız ve kaldırma başvurunuz 24 saat içerisinde incelenerek en kısa sürede yayından hemen kaldırılacaktır.

İlan kaldırmak için ilanı verirken kullandığınız mail adresi ve telefonu mutlaka belirtmelisiniz. Doğru mail adresi veya telefon bilgisi olmayan ilanlar sahte başvuruları önlemek için kaldırılmayacaktır.

Arkadaş ilanları sitemizde güvenilirlik her zaman ön plandadır. Arkadaşlık ilanınızın kaldırılması en geç 24 saat içerisinde değerlendirilir ve yayından kaldırılır. İlan kaldırma başvurusu yapılmayan ilanlar sitemizde yayınlanmaya devam edecektir.

Web sitemiz kullanıcıların genel gizlilik kurallarına uygun olarak hizmet vermektedir. Kaldırılmasını istediğiniz içerik için “İlanımı Kaldırmak İstiyorum” ilkesini sitemiz kabul etmiştir.

Buraya dikkat; İlan kaldırma işleminde sadece vermiş olduğunuz cep telefon numarası, mail adresi ve diğer iletişim bilgileriniz silinir. Adınız, yaşınız yaşadığınız yer ve yazdığınız mesaj silinmeyecektir. Bize gerekli bilgileri gönderin bizde ilanınızı bir an önce kaldıralım.

İLAN KALDIRMA TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

31 Yorum Yapılmış

  1. 05*******79 email adresim kur******27@gmail.com ilanımın numarmın bilgilerimin acilen kaldırılmasını rica ederim.

    1. Kürşat bey vermiş olduğunu e-mail ve telefon bilgilerine ait sitemizde ilan veya yorum yoktur.

    1. Rüzgar kardeşim vermiş olduğun telefon numarasında sitemizde ne ilanınız ne de yorumunuz vardır. Telefon numaranızı Google arama motorun yazmanız halinde hangi siteye bu numara ile ilan verdiyseniz karşınıza çıkacaktır. Bizde ilanınız yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir