💏 Zonguldaktan erkek arkadaş arıyorum

👶 🎗Bayan Arkadaş İlanları, Zonguldak16 Ağustos 2018✉ 3Zonguldak’tan erkek arkadaş arayan bayanlar olarak bende sizlere merhaba demek ve güzel bir arkadaşlık kurmak için buraya geldim. uzun yıllar okumamın verdiği yüksek okul mezunu ile başlayan serüvenime 27 yaş ile devam ediyorum. Zonguldak da yaşıyorum ve okuldan sonra çalışmaya devam ettim. hiç evlenmeden işime gücüme baktım. okul yıllarımda hiç beni etkileyecek başımı döndürecek kişiyi tanıma fırsatım olmadı.

Yıllar yılı kovaladıkça anladım ki, yalnızlık çekilmiyor artık canıma tak etti derken burayı fark ettim. çok kişinin yani ben gibi birçok bayanların ilan verdiklerini gördüm. bana tanışarak okul yıllarımı unutturacak geçmiş yıllarımda bana rastlamayan erkek arkadaş arıyorum. ilk tercihim e-mail bırakan beyler olacak irtibat için en gizli güvenilir adres mail vermektir. Twitter varsa olabilir ben buradan mesajlar bekliyor olacağım.

Zonguldaktan erkek arkadaş arıyorum

Gülşah’a mesaj göndermek için; TIKLA


💏 Online Üye Profilleri


Arkadaşlık Mesajları

  1. Avatar arda dedi ki:

    slm bende çaycumadanım uygun görürsen tanışmaak istyorum no bırakayım size..05417930313

  2. Avatar Baris dedi ki:

    Slm 34 yas kastamonu bayanlara maddi manevi destek olurum05432764846

  3. Avatar Can dedi ki:

    Merhaba güzellik gecen güzel olsun adım adım can azgın doyumsuz enerjisi hiç bitmeyen biriyim saatlerce zevk almak kadın olduğunu hissetmek istiyorsan bendeki kimsede yok emin ol yaşayan unutamaz beni tanışmak istiyorum seninle uygunmudur 0532 066 86 10 not karabukteyim

Kendinizi Tanıtıcak Mesajı Yazın

Not: E-mail adresiniz ve Telefon numaranız herkes tarafından görülebilir.