Gözlerimin içine bakarak seni seviyorum demelisin

Yalan demeyen delikanlı sözler söyleyecek erkek arkadaş arayan bayanlar

Sanal alemin en delikanlısı kimdir? en karizma yada en doğru sözleri söyleyenler kim diye soracak olsak kimler ne derdi acaba. Harbiyiz delikanlıyız sözleri bile bazı bayanlara az geliyor olabilir. Ama büyükler ne demiş.! aza kanaat getirmeyen çoğu bulamazlar sözünü bilirler. Bay ve bayanların güzel sözler söylemesini bilen erkek arkadaşlar bilirler her bayan da aynı güzel sözlerden hoşlanırlar. Bir yer bulalım güzel sözleri söyleyen erkeklerle dolu ve o sözleri duyan bayanlarla tanışma olsun. En iyi sözlerin en başı seni seviyorum demek oluyordur.

İnternette kişilerin bilinçle gezerek güzel sözleri okuyarak zaman geçirdiklerini biliyoruz. Çok sayıda bir çok sitelerin blog sayfalarında delikanlı sözler yazıla yazıları da bulunuyor. Arkadaşlık ilanları sitesi olarak bizlerde sizlerin yazılarından bazen alıntı alarak sitemizi süslüyoruz. En iyi yazı başlıklarına daha çok önem veriyor onu öncelikli sayfamızda tutuyoruz. İşte en güzel sözlerle yazılmış ilanlardan birisini Cemile isimli arkadaşımız yazmış.

Seni Seviyorum Diyen Bayan Arkadaşlık İlanı

Selam ben Sinop merkezden Cemile yaşım 31 3 yıl evlilik yaptım anlaşamayıp ayrıldım. Çocuğum yok uzun saçlı sarışın 1.67 boyunda 65 kiloda bayanım. Sinop ve gozlerimin-icine-bakarak-seni-seviyorum-demelisinçevresinden erkek arkadaş arıyorum. Bir başlık düşündüm bu başlıkla yola çıktım. Gözlerimin içine baka baka yalan söylemeden seni seviyorum diyen erkek arıyorum. Bir çok bayan arkadaşım sanaldan tanıştıkları erkeklerden hep yalan sözler duymuştur. Bende artık öyle yalancı erkeklerden uzak durmak istiyorum. Sözlerime kulak verecek erkek arkadaşları bekliyorum.

Adı: Cemile
Yaş: 31
Boy: 1.67
Kilo: 65
Medeni Hali: Dul
Yaşadığı Yer: Sinop

Cemile’ye Mesaj Gönder | Sende Arkadaşlık İlanı Oluştur

Bir önceki yazımız olan Whatsapp ile düzgün sohbet edeceğim güvenilir birini arıyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Daha Fazla Arama Yapın!

Bu Gönderinin Bir Yorumu Var

  1. Ben 32 yaşındayım bekarım ciddi anlamda bir bayanla evlenmek istiyorum WhatsApp numaram bu sıfır beşyüz otuz dört sekiz yüz elli eli bir altmış üç 05348505163

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.