İlan Kaldır

İlan Kaldır

İlanımı Kaldırmak İstiyorum

Sitemizde bulunan arkadaşlık ilanınızı kaldırmak için lütfen aşağıdaki belirtilen arkadaşlık ilanı kaldırma formunu doldurup bizlere gönderebilirsiniz. İlanınız ve kaldırma başvurunuz 24 saat içerisinde incelenerek en kısa sürede yayından hemen kaldırılacaktır.

İlan kaldırmak için ilanı verirken kullandığınız mail adresi ve telefonu mutlaka belirtmelisiniz. Doğru mail adresi veya telefon bilgisi olmayan ilanlar sahte başvuruları önlemek için kaldırılmayacaktır.

Arkadaş ilanları sitemizde güvenilirlik her zaman ön plandadır. Arkadaşlık ilanınızın kaldırılması en geç 24 saat içerisinde değerlendirilir ve yayından kaldırılır. İlan kaldırma başvurusu yapılmayan ilanlar sitemizde yayınlanmaya devam edecektir.

Web sitemiz kullanıcıların genel gizlilik kurallarına uygun olarak hizmet vermektedir. Kaldırılmasını istediğiniz içerik için “İlanımı Kaldırmak İstiyorum” ilkesini sitemiz kabul etmiştir.

Buraya dikkat; İlan kaldırma işleminde sadece vermiş olduğunuz cep telefon numarası, mail adresi ve diğer iletişim bilgileriniz silinir. Adınız, yaşınız yaşadığınız yer ve yazdığınız mesaj silinmeyecektir. Bize gerekli bilgileri gönderin bizde ilanınızı bir an önce kaldıralım.

İLAN KALDIRMA TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

9 thoughts on “İlan Kaldır

  1. Merhaba ben ılanimin kaldırılmasını istiyorum kaldırırsanız çok sevinirim Tskr ederim

    1. Murat kardeşim vermiş olduğunu ilan ismi veya hangi iletişim bilgileri varsa belirtiniz.

  2. Bütün sitelerden ilanımı ve üyeliğimi iptal etmenizi özellikle arkadaşmatik sitesinin iptal edilmesi

    1. Akif kardeşim bizim sitemizde size ait ilan ve yorum bulunmamıştır. Diğer siteye biz bakmıyoruz.

  3. Merhaba Sayın yönetici aşk arayan bayan arıyorum başlıklı ilanımın silinmesini rica ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir