Sende benim kadar ciddi misin?

sende-benim-kadar-ciddi-misin

Sende benim kadar ciddi misin? Merhabalar dilerim öncelikle. Adım Burak. Şuan okuyorum ama okulumun bitmesine 1 yıl kaldı.

Adı: Burak
Yaş: 25
Telefon: 0545 228 29 05
E-postası: burakkoyuncu2030@gmail.com
Medeni Hali: Bekar
Yaşadığı Yer: Konya

Merhabalar dilerim öncelikle. Adım Burak. Şuan okuyorum ama okulumun bitmesine 1 yıl kaldı. Okulum bitince mesleğim Özel eğitim öğretmenliği olacak. Diyeceksiniz ki hala okuyor bundan bir gelecek olmaz ya da bu ciddi değil. Şunu da unutmayın düşündüğünüz düşünceler sizi yanıltmasın. Belki de yanlış düşünceye sahip olduğunuz insan doğru insandır. Tekrar söylüyorum evet okuyor olabilirim ama her şey geleceğim için.

Istediğim beni yalansız dürüstce sevecek sadakati onemseyen biriyle dürüst ve tertemiz bir yuva kurmak ve isteğim için elimden geleni yapacağım. Bunu da bilmenizi isterim. Ayrıca bakımımı da önemser, dikkat ederim. Açık ve net olmak karakterim olmuştur her daim. Bana yazacak olanın da benim gibi düşünmesini isterim. Güzellik ve çirkinlik her erkek için önemlidir tabiki, ben de daha önemli olan SADAKAT.

Sadakat olmadan bir ilişki, aşk, sevgi adına ne derseniz artık yürümez asla. Yaşım 25 okulum bitti nerdeyse ve ilerisi için yuva kurabileceğim. Benimle her daim yanımda olan bana karşı sadakati her daim olan bir eş, sohbet, bir aşk, bir hayat arkadaşı olmasını istiyorum. Ayrıca şunu belirtmek isterim ki yurt dışından lütfen yazmayın çünkü ben oralara kadar gidemem, giderim dersem yalan söylemiş olurum sizin geleceğinize engel olamam boşa ümit veremem.

Son kez şunu demek istiyorum. Yakışıklı değilim, karizmatikte görünmüyorum ama karakterimden hiçbir şey kaybetmedim. Biliyorum ki bütün kadınlar bu saydığım iki faktöre çok önem veriyor. Lütfen bu iki faktöre göre eşlerinizi belirlemeyin çünkü o görümün altında bambaşka insan çıkabilir. Sizin hayatınız ve geleceğiniz her şeyden önemli. Ben ise seni seviyorum deyip de çekip giden ya da karaktersizlik yapıp kandıran erkeklerden asla değilim.

Öyle de yetiştirilmedim. Eğer biri beni seviyorsa her daim sonsuza dek yanında olurum ve asla bırakmam. Yazdıklarımı okuduktan sonra gerçekten benim gibi düşünüyorsan ve aradığın gerçek aşk ve mutluluk ise. Hayal ettiğimiz ve istediğimiz güzellikler bir merhabayla başlar. İletişim Numaram: 05452282905

Burak’a Mesaj Gönder | Sende Arkadaşlık İlanı Oluştur

Bir önceki yazımız olan Arkadaşlık veya evlilik düşünen başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Daha Fazla Arama Yapın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.