Şırnak çevresi ölümüne sevecek erkek arkadaş arıyorum

Şırnak ve yakınlarından evlilik için erkek arkadaş arayan bayanlar

Her kim ki birlerini yaptığı işlerden dolayı kınıyorsa inanın şaşkınla bakıyorum. Kiminin en kral mesleği vardır. Kimileri de bulunduğu il, kasaba, köy muhtarı olabiliyor aynı zamanda okul okuduysa doktor veya hemşire de olabiliyor. İsterseniz öğretmen olun yada olduğunuz yerde çobanlık yapın. Köylerin kokusu inanın harika oluyor. Çobanlık bile yapsa inek veya koyun vs. yaylalara çıkıp onlara bakmak bile harika oluyordur. Bayanların erkek arkadaş arıyorum diyerek verdikleri ilanlara sitemiz daha özen gösteriyor.

Sitemiz daha fazla bayanların ön plana çıkmasını istiyor. Bayanların öncelik hakkı reel yaşamda da sürdürmesini ve öncelik tanınmasını diliyoruz. Nere olursa olsun nereli olursa olsun bayanlar her zaman en iyilerini hak ediyorlar. Erkeklerin de buna ses çıkarmayacaklarını biliyoruz. Sitemizin sloganı bayanlar önceliklidir. Buna göre de verilen bayan ilanlarına bi daha çok öncelik tanımak istiyor erkeklerden de anlayış bekliyoruz.

Şırnak çevresi ölünceye kadar sevecek erkek arkadaş arıyorum arkadaşlık ilanı

Selam ben Şırnaklı okumaya fırsatı olmamış sirnak-cevresi-olumune-sevecek-erkek-arkadas-ariyorumçobanlık yaparak aileme yardımcı olduğum için yazılarımda yabancılık çekmemle birlikte ve az olması görülecektir. Bende diğer ilan vermiş bayan arkadaşlarımın yazdıklarına bakarak yazmak istedim. Adım emine yaşım 24 boy 1.65 52 kiloda uzun ve kumral saçlı bekar biriyim. Annem ve babamla birlikte bir kaç ineğimiz ve koyunlarımız yani hayvanlarımız olduğundan onların bakımlarını çobanlık yaparak sağlıyorum. Hakkım olan sevgi ve saygıyla beni ölümüne sevecek bana sahip çıkacak erkek arkadaş arıyor ve mesajlarınızı bekliyorum.

Adı: Emine
Yaş: 24
Boy: 1.65
Kilo: 52
Medeni Hali: Bekar
Yaşadığı Yer: Şırnak

Emine’ye Mesaj Gönder | Sende Arkadaşlık İlanı Oluştur

Bir önceki yazımız olan Tekirdağ'dan mükemmel evlilik sonsuz aşk arıyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Daha Fazla Arama Yapın!

Bu Gönderinin Bir Yorumu Var

  1. 25yasindayim güçlü sert erkeğim hiç evlenmedim Isparta ya gelin gelmek istersen görüşelim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.