Utangaç biriyim bana uygun erkek arkadaş var mı?

Uşaklı ve çok utangaç bir kızım bana uygun erkek arkadaş arıyorum

Kimse şaşırmasın benim başka türlü yazacak başlık aklıma gelmedi. İnanın bende şaşırdım ama yapacak bir şey yok. Google amcam diye başlayacaktım ama bana kızacak diye yazmadım. Neyse en iyi başlığı buldum sayılır Uşak ilini bilen bilmeyenlere merhaba yaşım 33 kısa saçlı biraz dolgun 1.76 80 kilo nişanlanıp ayrılan bayanım. Gözlerimde biraz sorun var gözlük kullanıyorum. Kiloma aldanmayın köyde tarlada çalışmadan evde oturmakla oldu. Bu arada adım Fadime. Aklınıza kötü bir şey gelmesin her utangac-biriyim-bana-uygun-erkek-arkadas-var-mikes gibi bende şansımı Google aracılığıyla bu tarz sitelerden yapmayı düşündüm ben gibi bayan arkadaşlarımın yazdıklarını okuyunca neden olmasın bende bir arkadaşlık ilanı vereyim dedim. Uşaklılar bilir bizim kızlarımız biraz utangaçtır bakalım bana da en uygun utangaç bir erkek arkadaş bulacak mıyım

Adı: Fadime
Yaş: 33
Boy: 1.76
Kilo: 80
Medeni Hali: Bekar
Yaşadığı Yer: Uşak

Fadime’ye Mesaj Gönder | Sende Arkadaşlık İlanı Oluştur

Bir önceki yazımız olan Kedi gibi uysal birisiyim benimle tanışmak isteyenler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Daha Fazla Arama Yapın!

Bu Gönderinin Bir Yorumu Var

  1. Fadime selam bende uşaklıyım gerçi sen gibi utangacım tanışmak isterim ilk başlarda tanışıp telden veya whatsapp sohbet etmek istersen ben hazırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.